LÉKAŘSKÝ TÝM

 

Naším cílem je poskytovat kvalitní odbornou zdravotní péči v prostředí, které co nejvíce odpovídá potřebám dnešních žen – prostředí moderní a současně přátelské a vlídné, kde se bude každá žena cítit maximálně příjemně a uvolněně.

Prim. MUDr. Radek Poláček

 

Vystudoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze Motole. Po škole nastoupil na gynekologicko-porodnické oddělení  v Litoměřicích, poté působil na gynekologicko-porodnickém oddělení Kladenské oblastní nemocnice. V současné době je primářem gynekologicko - porodnického oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku. Kromě klasické a operační gynekologie a porodnictví se věnuje urogynekologii (léčení úniků moči a sestupu pánevních orgánů, ovládá pokročilé operační techniky pomocí implantátů, laparoskopie a podobně.). Jeho krédem je maximální vstřícnost k pacientce, upřímnost a vzájemná důvěra.

Dále se specializuje na estetickou medicínu obličeje, dekoltu (léčba vrásek, jizev, omlazení, léčba bolestí hlavy, zad a další), dalším oborem je pak plastická a estetická gynekologie, operativu zajišťuje osobně v Rakovnické nemocnici.
Je autorem originálních jednorázových gynekologických zrcadel a jako jediný na světě je vyrábí a dodává do zdravotnických zařízení.

 

Kontakt: osobně

MUDr. Michal Polaček

Kontakt: osobně


 

Absolvoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval na gynekologicko - porodnickém oddělení Oblastní nemocnici Kladno. V součastnosti pracuje v Masarykově nemocnici Rakovník s.r.o., jako vedoucí lékař porodnice a prenatální péče, provádí certifikovaný screening vrozených vývojových vad u plodu v I. i II. trimestru vrozených  (certifikovaný a auditovaný FMF London specialista). Držitel diplomu celoživotního vzdělávání lékařů ČLK. Mimo gynekologii, porodnictví a ultrazvukovou diagnostiku se zajímá o problematiku estetické medicíny (aplikace botulotoxínu, výplně vrásek kyselinou hyaluronovou a plasmaterapie). Další specializací je pak korektivní gynekologie. Je členem ČGPS a společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP.

MUDr. Miloš Černý

 

 

 

Vystudoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, během studia absolvoval stáže v ČR i v zahraničí.  Po ukončení studia pracoval na chirurgickém oddělění, kde získal potřebné operační dovednosti, které využívá i nyní ve své gynekologické praxi. Po 3letém působení na oddělení chirurgie se dále specializoval na gynekologii a porodnictví. Nyní pracuje 6. rokem v Oblastní Nemocnici Kladno. Kromě ambulantní gynekologie se věnuje i gynekologické operativě a ultrazvukové diagnostice.

 

Kontakt: + 420 736 504 934

MUDr. Duc Nghia Nguyen

 

 

 

Absolvoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2011. Má nejvyšší odbornou způsobilost v oboru Gynekologie a porodnictví (evropská atestace, dříve atestace II. Stupně). Od ledna 2019 do února 2020 je vedoucím lékařem na gynekologickém oddělení v Oblastní nemocnici Kladno. Od května 2020 je zástupcem primáře na gynekologicko-porodnickém oddělení v Rakovníku. Mimo klasické gynekologie a porodnictví se věnuje urogynekologií a ultrazvukové diagnostice. Klade důraz na individuální péči a osobní přístup k pacientkám.

Bác sĩ Đức Nghĩa đã tốt nghiệp Y khoa 1 Đại học tổng hợp Sác Lơ ở Praha từ năm 2011. Từ năm 2016 bác sĩ Đức Nghĩa đã đạt được chứnh chỉ chuyên khoa cao nhất trong ngành sản phụ khoa. Hiện đang công tác tại bệnh viện tỉnh Kladno. Là người luôn tận tình và chu đáo với bệnh nhân.

 

 

 

 

Kontakt: + 420 608 334 770

IMG_20181218_212024_upraveno.jpg
MUDr. Jiří Pertl

Kontakt: osobně

1973 promoce na FVL KU Praha, 1977 I. atestace, 1986 II. atestace, 20 let vedoucí operačního oddělení  nemocnice Kladno, od l986 gynekologie dětí a dospívajících- licence , od 2001 soukromá ambulance Rakovník, 1.1.2019 ambulantní lékař IP Beauty.

Kongresy v Athénách, v Sao Paulu, v Hong Kongu.

Návštěva kliniky v Bamaku v Mali.