top of page

LÉKAŘSKÝ TÝM

 

Naším cílem je poskytovat kvalitní odbornou zdravotní péči v prostředí, které co nejvíce odpovídá potřebám dnešních žen – prostředí moderní a současně přátelské a vlídné, kde se bude každá žena cítit maximálně příjemně a uvolněně.

Prim. MUDr. Radek Poláček

 

Vystudoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze Motole. Po škole nastoupil na gynekologicko-porodnické oddělení  v Litoměřicích, poté působil na gynekologicko-porodnickém oddělení Kladenské oblastní nemocnice. V současné době je primářem gynekologicko - porodnického oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku. Kromě klasické a operační gynekologie a porodnictví se věnuje urogynekologii (léčení úniků moči a sestupu pánevních orgánů, ovládá pokročilé operační techniky pomocí implantátů, laparoskopie a podobně.). Jeho krédem je maximální vstřícnost k pacientce, upřímnost a vzájemná důvěra.

Dále se specializuje na estetickou medicínu obličeje, dekoltu (léčba vrásek, jizev, omlazení, léčba bolestí hlavy, zad a další), dalším oborem je pak plastická a estetická gynekologie, operativu zajišťuje osobně v Rakovnické nemocnici.
Je autorem originálních jednorázových gynekologických zrcadel a jako jediný na světě je vyrábí a dodává do zdravotnických zařízení.

 

IMG-20210825-WA0002_edited_edited_edited
Dr. Ihor Burtyk

Vystudoval zahraniční lékařskou fakultu. Víc něž 10 let pracoval v zahraničí v oboru gynekologie a porodnictví.

V roce 2018 úspěšně absolvoval aprobační zkoušky na Karlově univerzitě.

V roce 2022 získal specializaci v oboru gynekologie a porodnictví. Dále se specializuje na estetickou medicínu.

Mimo klasické gynekologie a porodnictví se věnuje ultrazvukové diagnostice.

Absolvoval řadu dlouhodobých stáží a kurzů zaměřených na UZ diagnostiku v gynekologii a perinatologii.

MUDr. Miloš Černý

 

Vystudoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, během studia absolvoval stáže v ČR i v zahraničí.  Po ukončení studia pracoval na chirurgickém oddělění, kde získal potřebné operační dovednosti, které využívá i nyní ve své gynekologické praxi. Po 3letém působení na oddělení chirurgie se dále specializoval na gynekologii a porodnictví. Nyní pracuje 6. rokem v Oblastní Nemocnici Kladno. Kromě ambulantní gynekologie se věnuje i gynekologické operativě a ultrazvukové diagnostice.

 

MUDr. Duc Nghia Nguyen

 

Absolvoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2011. Má nejvyšší odbornou způsobilost v oboru Gynekologie a porodnictví (evropská atestace, dříve atestace II. Stupně). Od ledna 2019 do února 2020 je vedoucím lékařem na gynekologickém oddělení v Oblastní nemocnici Kladno. Od května 2020 je zástupcem primáře na gynekologicko-porodnickém oddělení v Rakovníku. Mimo klasické gynekologie a porodnictví se věnuje urogynekologií a ultrazvukové diagnostice. Klade důraz na individuální péči a osobní přístup k pacientkám.

Bác sĩ Đức Nghĩa đã tốt nghiệp Y khoa 1 Đại học tổng hợp Sác Lơ ở Praha từ năm 2011. Từ năm 2016 bác sĩ Đức Nghĩa đã đạt được chứnh chỉ chuyên khoa cao nhất trong ngành sản phụ khoa. Hiện đang công tác tại bệnh viện tỉnh Kladno. Là người luôn tận tình và chu đáo với bệnh nhân.

 

 

 

 

IMG_20181218_212024_upraveno.jpg
MUDr. Jiří Pertl

1973 promoce na FVL KU Praha, 1977 I. atestace, 1986 II. atestace, 20 let vedoucí operačního oddělení  nemocnice Kladno, od l986 gynekologie dětí a dospívajících- licence , od 2001 soukromá ambulance Rakovník, 1.1.2019 ambulantní lékař IP Beauty.

Kongresy v Athénách, v Sao Paulu, v Hong Kongu.

Návštěva kliniky v Bamaku v Mali.

 

1667333238942_edited.jpg
MUDr. Ivan Stoyka

Vystudoval zahraniční lékařskou fakultu. Celkem 10 let pracoval v oboru gynekologie a porodnictví. V roce 2017 úspěšně složil aprobační zkoušky na Karlově univerzitě. Od března 2018 do srpna 2019 pracoval na GPK FN Plzeň. V roce 2021 úspěšně absolvoval kmenovou zkoušku v oboru gynekologie a porodnictví. Věnuje se  gynekologické operativě a ultrazvukové diagnostice. Absolvoval řadu kurzů a stáží. Pracuje jako lékař na gynekologicko-porodnickém oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku.

 

bottom of page